Profil użytkownika blog

filmaster opublikował(a) wpis filmaster
opublikował(a) wpis

Amerykanie mają Oscary a my mieliśmy niegdyś kultowe telewizory marki Rubin. W uznaniu zasług tej marki dla polskiej kultury, postanowiliśmy ochrzcić Rubinami naszą zabawę w oscarowe typy. Zapraszamy do głosowania na filmy nominowane do nagrody Akademii w wybranych kategoriach. Tuż przed nocą oscarową sprawdzimy jak dobrzy jesteśmy w przewidywaniu wyroków amerykańskiego gremium. Życzymy dobrej zabawy! http://www.surveygizmo.com/s3/2584472/Rubiny-2016

filmaster opublikował(a) wpis filmaster
opublikował(a) wpis

Zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym plebiscycie na najbardziej prestiżowe nagrody filmowe Internetu - Filmastery. Ankieta wraz z terminami i regułami zabawy znajduje się po tym linkiem: http://filmaster.pl/filmastery/ Filmasterzy do klawiatur!

Wściekłe pięści Węża 3 (2013)

Świeżutka, trzecia część "Wściekłych pięści Węża" do obejrzenia jutro w warszawskiej Banjaluce w ramach cyklicznego Wieczoru Absurdu. Poważnie zastanówcie się nad swoimi planami na ten wieczór, i pamiętajcie, żeby koło południa stawić się na naszej stronie na FB i wziąć udział w konkursie na vouchery. :)

filmaster opublikował(a) wpis filmaster
opublikował(a) wpis

Nadciągają Nowe Horyzonty, a z nimi plany filmowe i towarzyskie. Gdyby ktoś chciał dobrze rozpocząć festiwal i podzielić się polecankami, zapraszamy na małe Filmasterowe piwo. Spotykamy się w Heliosie w dzień otwarcia festiwalu o godzinie 21 (po seansie "Dzikich historii"), a potem to już dokąd oczy poniosą. :) Do zobaczenia!

Czarny ocean (2010)

WARSZAWIACY!

Mamy dla was masę podwójnych zaproszeń od VIVARTO na dzisiejszy seans nagradzanego na festiwalach filmu CZARNY OCEAN.

Dziś (wtorek, 27 marca), KINO WISŁA, 20:00.

W komentarzu napiszcie edno zdanie dlaczego chcecie się dziś wybrać na film!

Wyniki najpóźniej o 17:00 w tym samym wątku!

filmaster opublikował(a) wpis filmaster
opublikował(a) wpis

3... 2... 1... 0... Start! Głosowanie na Filmastery rozpoczęte, czyli, jak mawiał Sherlock Holmes, the game is afoot. W tym roku niestety tylko po 4 nominacje, ale to nie znaczy, że nie ma konkurencji. A więc - czy "Drzewo życia" zostanie najgorszym filmem roku? Czy Ryan Gosling z wykałaczką a la Stallone dostanie nagrodę na wybitną rolę pierwszoplanową?

Decydujcie na: http://filmaster.pl/filmastery-2012/

filmaster opublikował(a) wpis filmaster
opublikował(a) wpis

Kochani, mamy dla Was nową zabawę. Wrzucamy dziś kadr z dobrze znanego filmu, z nadzieją, że zrobicie z niego demotywator ( np. przy użyciu tej stronki: http://zrobdemota.pl/add ).

Puśćcie wodze swojej fantazji i wklejcie nam pod tym postem efekty Waszej radosnej twórczości w postaci linku do Waszego demota-demotywatora. Najlepsze nagrodzimy sowicie filmami na DVD!

Własne demoty wklejcie w komentarzu tu albo na Facebooku.

Miłej zabawy ;)

filmaster opublikował(a) wpis filmaster
opublikował(a) wpis

Od dziś Vivarto wprowadza do kin "Bon apetit" - czyli coś dla miłośników kina, dobrego jedzenia i miłości w jednym. Będzie z tego niezły bigos, czy raczej Crème brûlée - jak myślicie? ;)