your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Katastroficzne kino we wrześniu na CBS Action

We wrześniu na CBS Action losy Ziemi i całej ludzkości wielokrotnie zawisną na włosku.
Widzowie będą mogli poznać przeróżne scenariusze zagłady Błękitnej Planety i bohaterów, którzy zrobią wiele, by zapobiec ostatecznej katastrofie. Na wieczory pełne emocji z cyklem „Ziemia kontra niebo”, podczas których zobaczymy aż dziewięć premier filmowych, zapraszamy w każdą środę i czwartek o 23:00.

ZAGŁADA
1 września o 23:00
Kiedy aktywność wulkaniczna na obszarze pacyficznego pierścienia ognia wzrasta na bezprecedensową skalę, grupa naukowców wyrusza na niebezpieczną wyprawę w głąb wnętrza Ziemi. Ekipa chce zapobiec globalnej katastrofie, jednak aby osiągnąć ten cel, bohaterowie będą musieli zmierzyć się z nieprzewidzianymi trudnościami – ktoś bowiem nie chce, by misja ocalenia planety zakończyła się sukcesem.

KOSMICZNA KATASTROFA
7 września o 23:00
Losy świata stają pod znakiem zapytania, gdy Słońce zamienia się na pewien czas w magnetar – obiekt posiadający niezwykle silne pole magnetyczne. W efekcie Merkury wypada ze swej orbity
i pędzi prosto w stronę Ziemi. Czy niegdyś znany naukowiec będzie w stanie uratować planetę od zagłady przy użyciu swojego wciąż niedoskonałego systemu uzbrojenia?

CIEMNA NOC
8 września o 23:00

W sekretnej bazie wojskowej grupa naukowców dokonuje najistotniejszego odkrycia od czasów wynalezienia bomby atomowej. Urządzenie zwane „Eruptorem” jest w stanie zniszczyć bez śladu wyznaczone cele poprzez zmianę ich struktury molekularnej. Na skutek awarii urządzenia szef ośrodka zostaje poddany działaniu „Eruptora” i zyskuje tym samym niezwykłe moce. Teraz zarówno on, jak i „Eruptor” stają się zagrożeniem dla całej planety…

SOLAR ATTACK: GWIAZDA ŚMIERCI
14 września o 23:00

Gdy koronalne wyrzuty masy Słońca zwiększają swój zasięg, Ziemi grozi niebezpieczeństwo. Skutkiem zetknięcia obłoków plazmy z ziemską atmosferą będzie śmierć wszystkich organizmów na całej planecie. Milioner i naukowiec Lucas Foster ma plan uratowania ludzkości, jednak przedstawiciele amerykańskiego rządu nie chcą z nim współpracować. W tej sytuacji Foster decyduje się szukać pomocy w dość zaskakującym miejscu…

LODOWE TORNADO
15 września o 23:00

Naukowiec Charlie Prince porzuca karierę, by oddać się pisaniu powieści science fiction. Pewnego dnia ze zdumieniem stwierdza, że akcja jednej z jego powieści urzeczywistniła się – wskutek nieudanych eksperymentów naukowych powstały zamrażające wszystko na swojej drodze tornada, które zmierzają teraz w kierunku terenów zasiedlonych przez ludzi. W obliczu nadciągającej katastrofy decyduje się na porzucenie swego spokojnego życia i oferuje pomoc grupie naukowców odpowiedzialnych za całą sytuację.

W roli Charliego Prince’a zobaczymy Marka Mosesa, znanego z takich produkcji jak „Mad Men” czy „Gotowe na wszystko”.

ZABÓJCZA ALASKA
21 września o 23:00

Nagłe topnienie wiecznej zmarzliny na obszarze Alaski skutkuje wytworzeniem znacznych ilości metanu. Konsekwencją tego procesu są trzęsienia ziemi, które rozdzielają członków świętującej Boże Narodzenie rodziny. Najgorsze może jednak dopiero nadejść - istnieje ryzyko, że nagromadzony metan eksploduje i zniszczy całą planetę.

APOKALIPSA W LOS ANGELES
22 września o 23:00

Z niewiadomych przyczyn temperatura jądra Ziemi zaczyna wzrastać - powstaje ryzyko, że wnętrze planety wybuchnie niczym bomba. Ludność Los Angeles, pod którym niebezpiecznie podwyższa się ciśnienie, zostaje ewakuowana. Główny bohater - Calvin Crawford - nie może jednak opuścić miasta; musi najpierw odnaleźć porwaną przez nieznanych sprawców narzeczoną. Rozpoczyna się wyścig z czasem…

OSTATNIE GODZINY ZIEMI
28 września o 23:00

Wskutek silnego uderzenia meteorytu pole elektromagnetyczne Ziemi zostaje zaburzone – tym samym planecie grozi katastrofa. Przydzielony do zbadania sprawy agent John Streich informuje swoich przełożonych o zaistniałym niebezpieczeństwie, ci jednak je bagatelizują. Streich i badaczka Chloe Edwards postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie znaleźć sposób na ocalenie ludzkości.

< a href="http://filmaster.pl/film/meteor-apocalypse/">ZAGŁADA ZIEMI
29 września o 23:00

Zbłąkana planeta wdziera się do Układu Słonecznego. Skutki są katastrofalne – Ziemia wypada ze swojej orbity, giną miliony ludzi, miasta są doszczętnie niszczone przez deszcze masywnych meteorytów. Podczas gdy sytuacja pogarsza się z minuty na minutę, Steve Lannon usiłuje odnaleźć swą żonę i nastoletnią córkę. W trakcie poszukiwań odkrywa, że istnieje sposób na ocalenie Ziemi, jednak w razie niepowodzenia planu planetę spotka ostateczna zagłada.

Na cykl „Ziemia kontra niebo” CBS Action zaprasza od 1 września w środy i czwartki o 23:00.

Zaloguj się aby skomentować lub połącz przez Dołącz przez Facebook