Napisali o Filmasterze

Data:


Mija dopiero 5 dni od startu serwisu, a zdążył on już zostać opisany w kilku interesujących miejscach w Internecie. W ramach odsapnięcia od kodowania poprawek, przedstawiam krótki wpis listujący najważniejsze recenzje Filmastera w polskiej sieci.


Pierwszy był (jak zwykle) Antyweb. Grzegorz Marczak we wpisie pt. Filmaster.pl – recenzje i oceny filmów dość pozytywnie odniósł się do faktu powstania serwisu oraz jego założeń. Nie jest tylko pewien czy osiągniemy sukces. My też nie jesteśmy pewni :)


Drugi był ludwik.org z wpisem Filmaster.pl czyli nareszczie porządny design, w którym to Paweł Ludwiczak… głównie krytykuje niespójności designowe serwisu :) . Część z nich już została poprawiona (np formularz zmiany hasła), nad częścią jeszcze pracujemy.


Tuż po tych dwóch blogach, zostaliśmy opisani również na TechTips.pl, blogu Rafała Janika oraz dwóch blogach sieci Blomedia: vBeta i Niezlekino.


Oprócz tego doliczyłem się kilkunastu miejsc w których dyskutowano o Filmasterze, m.in. na Flakerze i w Biblionetce.


Dziś pojawiła się ostatnia z recenzji o których wiem: Filmaster: to lubię na Techkulturze. Bardzo pozytywnie i sympatycznie. Dzięki! Postaramy się sprostać oczekiwaniom.


Z innych ciekawostek, na stronie IDG.pl zostaliśmy chyba dziś witryną dnia. Fajnie :)


Aktualizacja: dostępny jest już wywiad z twórcami Filmastera dla Webowy.pl przeprowadzony przez Dominika Szarka.


Jeśli wiecie o innych notkach na nasz temat albo miejscach gdzie dyskutowano o Filmasterze, dajcie znać w komentarzach!